Anonymous (11)
Hugh M. Aberman, C’60, G’62
Leila Abrous, GR’01
William Acar, GR’83
Judith A. Adamson, CW’71
Frances Gitterman Adar, CW’66, GR’72
Jerry M. Adduci, GR’63
Elizabeth Aden, GR’79
Henry J. Adler, GR’93
Marjorie Heller Adler, G’74
Ron Adner, G’98, GRW’98
Mahmoud F. Agha, GR’75
N. Nina Ahmad, GR’90
Albert T. Aladjem, Jr., G’69
James P. Alexander, G’80
Lauren Bersh Alloy, CW’74, GR’79
Helmut J. Altneder, G’69
Rosanne Altshuler, GR’88
Celia Alvarez, G’78, GR’88
Giselle L. Anatol, G’94, GR’98
R. Lanier Anderson IV, G’93, GR’93
Donna D’oro Anderson, GCP’81, GFA’83
Lucy M. Anderson, GR’68
Ruth A. Anderson, GNU’81, G’82
James M. Andres, GR’01
Dee E. Andrews, G’81, GR’86
Margaret M. Andrews, GR’15
William E. Angerer, GR’98
Venkatachalam Annamalai, GR’06
Helena E. Antolin-Cochrane, C’83, G’86, GR’91
Radoslav Dimitrov Antonov, GR’99
Ingrid Colette Arauco, G’83, GR’86
Terry S. Arbit, C’80, G’80
Robert J. Ardecky, GR’82
Richard C. Arden, GR’67
Deborah Elwell Arfken, G’64
S. Boragan Aruoba, G’02, GR’04
Jeanette Lee Atkinson, GR’78
Paul Auerbach, W’58, G’59, L’62
C. Murray Austin, C’66, G’69, GR’71
D. Andrew Austin, GR’91
Kitty Crews Austin, CW’68
Gershun W. Avilez, GR’09
Sujuan Ba, GR’91
Marsha R. Baar, GR’81
Parashqevi Babi
Jerald Graybill Bachman, GR’62
Wendy J. Bacon, C’78, GR’07
David A. Badregon, G’68
George E. Bagley, GR’59
Frederick J. Bailey III, C’73, G’73
Sara Brodsky Bailis, CW’61
Stanley Bailis, C’58, GR’70
Susan B. Baird, G’89
Jennifer Jordan Baker, GR’00
Margaret Kerr Baker, G’67
James F. Bald, Jr., GR’70
Catherine N. Ball, G’78, GR’91
Judith Weinstein Balthazar, G’84, GR’86
Scott L. Balthazar, G’82, G’85
Bhaskar Bandyopadhyay, GCH’67, GR’69, parent
Rosalie Smith Bandyopadhyay, CW’70, parent
Eugene Douglas Barber, GR’70
Elizabeth M. Barden, G’93, GR’99
Alberta Gregg Barrett, GR’65
Carol McNamara Bartlett, G’67
John S. Bartolomeo, GR’77
Carrie E. S. Bash, CGS’62
Harry H. Bash, GR’69
William M. Bass III, GR’61
Torcuato Battaglia, GR’12
Peter M. Bauland, C’53, GR’64
Lester W. Baxter, G’83, GR’84
Timothy R. Bazemore, G’91
Andrew G. Bean, GR’70
Brigitte H. Bechtold, GR’82, parent
Nancy L. Beck, G’83
Laura Leff Becker, GR’78
Reid C. Becker, WG’74
Sybilla Katherine Beckmann-Kazez, GR’86
Mette Ottesen Beecroft, CW’59, GR’71, parent
Robert Mason Beecroft, C’62, G’65, parent
John S. Beekley, G’59
Donald W. Belcher, M’62, parent
Sheila M. Belcher, G’61, parent
Chris Ross Bell, G’82, GR’87
Gregory J. Bell, GR’01
Joshua D. Bellin, GR’95
Ofer Ben-Amots, G’90, GR’93
Julie C. Benyo, C’78
George Berens, GR’74
Forrest J. Berghorn, GR’64
Theodore Ansley Bergren, GR’88
Susan Ginsberg Berk, G’71
Mark Philip Berkman, GR’91
Gerald Berkowitz, GR’68
Henry D. Berkowitz, CHE’56, M’63, RES’69, FEL’70, INT’70, parent
Julie S. Berkowitz, G’82, CGS’07, parent
Gail I. Berlin, GR’85
Seth Bernard, GR’12
Richard B. Berner, GR’76
Samuel J. Bernstein, GR’69
Brendan E. Bevensee, GR’99
John Bezis-Selfa, GR’95
Samit K. Bhattacharya, GR’96
Karen Luce Bickley, G’66
Loriliai Biernacki, GR’99
F. James Bingley, Jr., CGS’60, G’61
Amitai Bin-Nun, GR’10
Cynthia Anne Bird, CGS’02, GR’08
Roger C. Bird, GR’69
Jason N. Bishop, GR’73
Jandy Gorelick Blaine, G’68, parent
John Edward Blair, GR’76
Simon Blake
Paul C. Blau, G’62
Walter Gates Blenderman, GR’81
James R. Bloomfield, GR’71
Ronald G. Bodkin, GR’62
Rita R. Boggs, GR’73
Pierre Bognon, G’65
Joseph J. Bolmarcich, GR’72, parent
Michael R. Bommer, GR’71
Richard Bonventre, GR’14
Dorothy Villinger Borei, GR’77
Katarina T. Borer, CW’62, GR’66, parent
Doris Esch Borthwick Heinemann, G’61
Viola W. Bostic, G’92
Ann Kathryn Boulis, GR’00
Ellen Marie Bourbon, G’85, G’87
David Bowie, GR’00
Ronald T. Boyanowski, GR’89
David E. Boyce, GCP’63, GR’65
Laslo V. Boyd, GR’71
Alice P. Boyle, G’54
David H. Bradstreet, GR’83
Rachel Eisenberg Braun, C’80, G’80
Steven Neil Braun, G’76, GR’80
Steven Kenneth Brierley, GR’82
Thomas Briggs, GR’60
David R. Brigham, G’87, GR’92
Arthur A. Bright, GR’73
Lisa R. Bromberg, GR’16
David M. Brookman, GR’82
Frederick J. Brooks Hill, GR’73
Jeffrey P. Brosco, C’85, G’88, M’89, GR’94, parent
Frederic D. Brown, GR’67
Keith D. Brown, GR’90
Matthew Bennett Brown, W’87, G’88
Stanley G. Brown, GR’66
Joseph P. Browne, GR’78, parent
Margaret Humphreys Bruno, CW’75, G’76
William A. Bruno, W’76, WG’77
Damon Bryant
David F. Burg, GR’69
Robert N. Burrows, GR’59
Rachel Buurma, CGS’98, GR’05, CGS’07
Alison R. Byerly, G’84, GR’89
Rhoda Nagin Cahan, G’67
Mingliang Cai, GR’91, parent
Marylyn Jones Calabrese, G’63, GR’87
Thomas A. Caldwell, C’66, GR’73
Samuel M. Cameron, C’58, GR’63
Elaine Cajano Camerota, CW’61, G’62
Pauline A. Candaux
Jack L. Capps, GR’63
Benjamin Capraro, GR’13
Albert P. Cardarelli, GR’74
Joseph B. Carder, Jr., GR’69
Salvatore P. Carfagno, G’49
Cheryl J. Carleton, GR’81, parent
Janet Berson Carlton, GR’72
Maureen P. Casey, G’91
Charles D. Cashdollar, GR’69
Bonnie A. Catto, GR’81
David P. Cebula, ENG’87, GEN’87, GR’92
Yi Cen, GR’94
Lawrence E. Chaitkin, GR’74
David M. Chalikian, C’75, GR’81, M’84
Joan P. Chalikian, GNU’81
Elaine A. Chambart, GR’70
Gerard A. Chamberlain, C’77, G’77, L’81
Carlson R. Chambliss, GR’68
Kwan-Leung Chan, GR’97
Sherry S. Chang, GR’74
Hal S. Chase, GR’73
Sharmila C. Chatterjee, G’94, GR’94
Cheng Yueh Chen, GR’80
Edward I-Te Chen, GR’68
Shao-Ping Chen, GR’86, parent
Wenpeng Chen, GR’77
Jing Cheng, parent
Yin-Wong Cheung, GR’90, parent
Michael J. Chiarappa, G’86, GR’92
James R. Child, G’50
Wei Mei Ching, GR’77
Gloria Twine Chisum, GR’60, HON’94
Seon H. Cho, G’66, parent
Peter F. Christoffersen, G’93, GR’96
Anthony Ciccone
George S. Claghorn, GR’53
Samuel J. Clark, GR’01, parent
Brenda D. Clarke, G’72
Carl P. Clasen, G’59
Eugene P. Clemens, G’63, GR’70
Eric H. Cline, GR’91
Steven George Cochrane, GR’89
Thomas M. Cofer, GR’72
Joseph D. Cohen, GR’71
Andrew H. Cohn, C’66
Margaret Stamm Coleman, G’49
Katherine Marie Condon, G’87
George H. Conklin, GR’71
Olga F. Connor, G’66, GR’80, parent
Benjamin Franklin Cooling III, GR’69
Abigail Cooper, GR’15
Nancy A. Copperthwaite, G’80
Pierce S. Corden, GR’71, parent
Dennis B. Cornfield, C’64, M’68, parent
Flora Campos Cornfield, CW’66, G’68, GR’74, parent
Antone Robert Costa, Jr., GR’89
Michel Ananda Covindassamy, GR’80
Alan D. Craig, GR’61
Eleanor D. Craig, G’61
Jean E. Craig, G’76
Walter L. Cressler III, GR’99
Timothy D. Cross, G’81, GED’81, GR’83
J. Lee Cryer, G’86
Anne H. Cubilie, GR’95
Donna Cutler, G’79
Winnifred B. Cutler, GR’79
Christine Ellen Dabrowski, GR’88
Fariborz Damanpour, GR’83
Thomas T. Daniels, G’03, GR’08
Greg Danilow, parent
Susan Frier Danilow, CW’74, G’74, parent
John F. Dashe, C’78, GR’88, M’89
Robert D’Augustine, C’68, G’71, parent
Anne I. Davenport, GR’80
Inge E. Davies
Richard O. Davies, GR’64, faculty
Warren Davis, Jr., GR’98
James Timothy Davis, G’90, GR’95
Michele S. De Cruz Saenz, GR’76
Bruno De Schaetzen, GR’80
Jacqueline E. de weever, GR’71
David Richard DeBaun, G’76, GR’80, parent
Linda DeBaun, parent
Jeanne M. Delcasino, GR’81
JoAnn DellaNeva, G’78
Nancy G. Dellmuth, G’63
Joseph Deluca, G’86
Evelyn Wortsman Deluty, GR’85
Zhihong Deng, GR’94
James A. Dengate, GR’67
Richard S. Dennison, G’61
David Depue, C’69, G’77, GR’83
Peter J. Derege, GR’95
Elissa Miller Derrickson, GR’86
Kim C. Derrickson, GR’85
Maneesh S. Deshpande, GR’95
Edward J. Devinney, Jr., GR’68, parent
Margaret Klopfle Devinney, G’66, GR’86, parent
Urbain J. Dewinter, GR’72, parent
James Diegidio, G’95
Patricia E. Dilley, G’76
Robert T. Dillon, Jr., GR’82
Peter M. Dillon, G’84
N. John DiNardo, GR’82
Yang Ding, GR’16
Julie Rae Dobrow, ASC’84, GR’87
Vincent J. Doddy III, G’76
Taeyoung Doh, GR’07
Lance K. Donaldson-Evans, parent, faculty
Mary K. Donaldson-Evans, GR’75, parent
Shan Dong, parent
Michael M. Dorcy, GR’78
Nazir G. Dossani, WG’64, GR’70, parent
Margaret A. Doty, GR’71
R. Thomas Douglass, GR’64
Bryan E. Dowd, GR’82
Dennis J. Drabelle, G’66, L’69
Barry A. Dreikorn, GR’66
Edwin D. Driver, GR’56
Jeffrey D. Drobis, C’67, M’71
Susan Morganroth Drobis, CW’69, G’73
Mark A. Druy, GR’81
Wei Du, GR’99
George R. Dubyak, GR’79
Frederick W. Ducca, WG’69, GR’78
James A. Dunn, Jr., GR’70
Josephine M. Dunn, G’78, GR’90
Gertrude M. Eaton, CW’59, G’63, GR’72, parent
William A. Eaton, C’59, M’64, GR’67, parent
Philip E. Ebert, GR’60
Elizabeth M. Edwards, G’65, GR’69, L’86
Marcia D. Edwards, G’65
Mitchell L. Eggers, G’90, GR’90
Diane Parsont Ehrman, C’83, G’83
Howard M. Einspahr, GR’70
Barrett A. Eisenstat, G’71
Benjamin A. Elman, GR’80
Lynda Gehris Elmer, G’65
Giang Emerich, GR’12
Pace Cooke Emmons, C’86, G’86
Elizabeth Leuchter Engstrom, G’68, parent
Robert C. Engstrom, C’63, WG’70, parent
Philip R. Erlanger, GR’85, WG’85
Elinor Felton Eugene, G’47
Lisa T. Eyler, G’92, GR’96
Robert M. Factor, GR’75, M’79
April E. Fallon, GR’81, G’82
Sao-Tah Fan, GR’84
Hanming Fang, GR’00, faculty
Anne J. Fannin, G’69
Shahrokh Fardoust, G’75, GR’78
Patricia Rooney Faulk Davis, G’87, GR’92
Georges A. Fauriol, G’72, GR’81
Drew Gilpin Faust, G’71, GR’75, HON’08
Gregory R. Favis, M’71
Roberta S. Favis, GR’74
Joseph J. Feeney, GR’71
Jean E. Feerick, GR’03
Avinoam Y. Feldblum, GR’82
Anne Feldhaus, GR’76
Gail Steg Feldman, G’64
Rhoda Litt Feldman, ED’51
William Feldman, GR’55, parent
Allan D. Fellner, GR’80
Sarah L. Ferri, GR’13
Tarhan N. Feyzioglu, G’86, GR’90
Edward G. Fichtner, GR’66
Paula S. Fichtner, GR’64
John O. Figge
Lisa Kiernan Figge, GR’96
Augustus M. Filbert, GR’62
Marc R. Filstein, G’81, RES’84
Jeffrey Michael Fischer, G’06
Ezra I. Fishman, GRW’15, GR’16
James J. Fishman, C’64, G’65
Raymond E. Fitch, GR’65
Joel G. Flaks, GR’57
Carolyn F. Flatley-Gilkey, GR’94
Mechele Flaum, G’73
James J. Flink, GR’64
Patricia Irene Flores-Brown, C’87
Klaus G. Florey, GR’54, parent
Richard L. Fluri, G’86
Sandra A. Foehl, G’73
Raymond D. Fogelson, G’58, GR’62
Megan Foley, GR’08
Charles R. Forbes, M’71
Susan S. Forbes, GR’72
Deborah Forczek, G’74
Gertrude Michel Forte, GR’64
Stephen C. Foster, GR’73
Edward F. Foulks, GR’72
Janet DeClarke Fox, CW’70, GEN’72
Michelle Annette Fox, GR’06
Nili S. Fox, GR’97
Susan Peskin Fox, G’61, parent
Steven D. Fraade, GR’80
Paul Frail, GR’07
David O. Frantz, GR’68
John B. Frantz, G’56, GR’61, parent
Wilmot A. Fraser, GR’83
Mark S. Frazza, GR’81
Sally Frazza, GEE’80
Laurence W. Fredrick, GR’59
Alice F. Freed, CW’68, GR’76
Jeffrey C. Freedman, GR’73
Teresa Barmatz Freedman, GR’72
Richard M. Freeland, GR’69, parent
Terence M. Freeman, G’77, GR’85
Charles A. Fritz III, G’68
Margaretha C. Fritz
Jacqueline Frizano, G’96, GR’99
Laura Delong Frost, GR’92
Deborah J. Fulghieri, parent
Paolo Antonio Fulghieri, G’83, GR’87, parent
Thomas M. Fullerton, Jr., GRW’88
Yves G. Gaden, G’73
Amy Gadsden, GR’05
William Claypoole Gadsden, WG’00
Denis Charles Gainty, G’06, GR’07
Gregory John Gallo, GR’88
John R. Galvin, G’73, parent
Renyuan Gao, G’99, GR’99
Constance Sparrow Garcia Barrio, GR’75
Beatrice W. B. Garvan, G’65, parent
Elaine K. Gazda, G’66
Kenneth N. Geller, GR’60
Erica C. Gelser, GR’08
Christopher Gentile, GR’12
Ralph B. Gentile, GR’81
Alice L. George, GGS’96
Glenn George
Lisa M. George, G’98, GRW’01
Peter Benno Gertler, G’87, GCP’87
Paul A. Getman, Jr., G’83
Angus Kress Gillespie, GR’75
Jane A. Gillette, G’92, GR’01
Richard E. Gillilan, GR’88
Ronald Gilman, GR’85
Jane Catherine Girdham, GR’88
Carol M. D. Gisselquist, G’77
Barry M. Gittlen, GR’77
Robin L. Glantz, C’76, G’76
Cynthia Aaron Glassman, GR’75
Lee Taylor Glen, G’80, GR’90
Richard A. Glock, G’67
Steven C. Glogger, G’65
Ethan C. Glor, GR’16
Frederick Goehringer III, C’55, WG’57
Rama Rao Gogineni, GM’79
David P. Gold, G’96, GR’02
Leonard S. Goldberg, G’76, GR’80
Jonathan M. Golden, GR’98
Michele A. Goldfarb
Marc B. Goldfinger, GR’96
David J. Goldsmith, C’93, G’93
Karen L. Goldstein, G’69, GR’77, WG’82
Lester T. Goldstein, GR’76
Neil V. Goldstein, G’87
Jerene V. Good, G’73
Kathryn Killian Gordon, G’62
Paul Gordon, ED’55, GED’58, GR’67, parent
Joan I. Gotwals, CW’56, G’58, GR’63
Andrea M. Graham, C’78, G’80
Fan Chung Graham, GR’74
Dwight Grant, WG’69, GR’74
Richard I. Grauch, GR’71
George R. Green, GR’65
Susan Blair Green, G’67, GR’86
Bradford T. Greene, GR’74
Judith Kramer Greene, G’61
Robert W. Greene, GR’63
Susan C. Greenfield, G’91, GR’91
Robert C. Gregg, GR’74
Mary Ann Haas Gregory, GR’69
Ronald M. Greilich, G’85
John M. Greiner, G’73, parent
Alexandra Arvilla Greist, G’06, GR’11
Andrea R. Greyber
Stephen M. Griffies, GR’93
Bruce T. Grimm, GR’68
Robert L. Grimm, GED’50
Judith B. Grinspan, GR’84
Julia B. Grinstein, GR’96
Paul R. Gross, C’50, GR’54, parent
Woolf P. Gross, G’65
David H. Grubbs, GR’61
John M. Gruenstein, GR’80
Conrad E. Grundlehner, G’68
Maria-Luisa Guardiola, GR’89
Jayne K. Guberman, GR’94
Joan Marks Guest, GR’70, parent
Alfred B. Guion, G’70
Qinghua Guo, GR’04
Ravi Gupta, GR’13
George Gurney, G’65
C. Earl Guthrow, M’69, GR’72, parent
Mary Brewer Guthrow, GR’75, parent
Julia Haas, GR’02
Peter Hagis, Jr., GR’59
Alma Hebel Haglund, NU’55, GED’56
The late Donn K. Haglund, G’50, GR’58
Shauna Haines, CW’74, G’76
James W. Hall, G’64, GR’67, parent
Stuart J. Hamill, GR’81
Nathaniel P. Hamilton, G’04
Heeoon Han, GR’13
Ping Han, GR’95
Jean Fittz Hankins, G’58
Douglas Hanley, GR’14
Valerie Lynn Hansen, G’83, GR’87
Diane Charske Hanson, G’89
Susan M. Hanson-Adner, GR’97
John S. Harding, GR’03
Rebecca R. Harrison, G’82, GR’86
Stanley G. Hart, GR’72
Carla J. Hasenritter, G’60
Sinclair Hatch, Jr., G’66
Emmanuel D. Hatzakis, G’92, GRW’93
Steven J. Hausman, C’67, GR’72
Cynthia K. Hayes, G’95
Stephen C. Headley, GR’77
Mary L. Hediger, GR’85
Philip T. Heesen, GR’65
Edwin J. Heilweil, GR’84
Toby Zankel Heilweil, L’81
Lisa Jandorf Heller, C’79, G’79, parent
Mark H. Heller, parent
Betty Tucker Hendrickson, G’48
Donald M. Hensley, GR’63
John P. Heon, GR’08
Clemens Herbst
Josephine M. Herbst
Anne Snyder Hershbell, WG’77
Jackson P. Hershbell, G’56
Robert G. Hershberger, GAR’61, GR’69
Allison J. Herz, G’76
Donald V. Hester, GR’73
Ingrid M. Hester, G’69, GR’81
Michael Steven Heutmaker, GR’86
Ronald E. Hicks, GR’75
Philip Hill, GR’08
Joanne Hirsh, G’82
Sandra K. Hirsh, G’69
Claire Hirshfield, GED’63, GR’65
Susan E. Hoaglund, G’95
Judith B. Hodge, GR’72
John J. Hohwald, C’75, G’77
James E. Holden, GR’71
Lee W. Hollingsworth, G’80
Eric W. Holman, GR’64
William F. Holmes, GR’60
Luba A. Holowaty, ED’53, GR’70
Paula Hong, GR’95
Lois Silver Horgan, CW’60, GR’72
David E. Horlacher, G’60
John J. Horvath, Jr., GR’71
Freya E. Hory, G’91
Robert V. Hotchkiss, C’53, G’73
Chin Chen Howe, GR’72, parent
Howard J. Howe, GR’74
James Howe, GR’74
Pat C. Hoy, GR’79
Peter A. Hoyt, C’80, G’88, GR’99
Karen J. K. Hsia, GR’82
Bernardo A. Huberman, GR’70
James M. Hughes, GR’69
Kenneth B. Hugo, G’71
Patrick Pakhim Hui, GR’96
Robert W. Hull, G’66
Richard A. Hunt, GR’73
Scott N. Hwang, GEE’94, GEN’94, GR’98
Jane Ibrahim, G’00, WG’00
Joseph E. Illick, GR’63
Sara Ingram, CW’75, G’76
Lina N. Insana, GR’00
Mori H. Insinger, G’95, GR’04
Vida R. Irani
Thomas R. Irvin, G’75, WG’75
Judith T. Irvine, GR’73
Mahmoud S. Abdou Issa, GR’81
William H. Issel, GR’69
Frederick D. Jackes, GR’72
The late Thomas W. Jacobsen, GR’64
Diann L. Jacox, G’76
Pieter F. Jacques, GR’74
Jennifer Jahner, GR’12
Sonia C. Jaipaul, C’76, G’76, parent
Bruce N. Janson, G’77
Donald W. Jarrell, GR’68, parent
Joanne S. Jarrell
Raymond P. Jefferis III, EE’61, GEE’63, GRE’68, parent
Sibylle A. B. Jefferis, GR’82, parent
Stephen R. Jensen, G’89
Jong-Dii Jiang, GR’86
Edward Paul Johanningsmeier, G’83, GR’88
Robert G. Johnson, Jr., C’74, GR’80, M’81
Harry M. Johnson, WG’60, GR’62
Kristofer Dee Johnson, GR’08
Richard W. Johnson, GR’93
Martin L. Jokl, GR’83
Becky A. Jones
David M. Jones, GR’69
Elise F. Jones, G’69, GR’79
Jacqueline A. Jones, GR’74
Hannah R. Joyner, GR’00
Vincent Jubilee, G’76, GR’80
David M. Juenemann, G’93
Byoung Heon Jun, GR’87
Roberta Kahn, GR’86
Ronald S. Kaiser, GR’76
Ursula C. Kalantzopoulos, GR’80
Rayna M. Kalas, G’96, GR’00
Chih Min Kam, GR’74
Yijin Kang, GR’12
Debra L. Kaplan, GR’77, parent
Peter D. Kaplan, GR’93
Amir Karger, GR’01
Alan L. Karras, G’86, GR’88
Frank F. Katz, GR’56
Jill Citron Katz, GR’00, parent
Sandra M. Katz, GR’00
Sidney A. Katz, GR’62
Solomon H. Katz, GR’67, faculty
James W. Kaufer, GR’82
Robert S. Kauffman, GR’76, M’76
Carol M. Kaufman, CW’71, G’74, parent
Jeffrey Kaufman, parent
Catherine C. Keane, G’96, GR’99
Lawrence S. Kegeles, GR’74
James A. Kehl, GR’54
Robert L. Keighton, GR’61
David H. Kelly, G’54, GR’58
Dennis T. Kelly, L’65, G’67
Leslie C. Kelly, GR’10
Mary E. Kelly, G’72
Stanley J. Kemp, GR’04
George Kennedy, G’66
Patricia Clark Kenschaft, G’63, GR’73
Alice B. Kenyon, G’93
Akil Kokayi Khalfani, G’97, GR’04
Fariha I. Khan, G’01, GR’08
Satish K. Khanna, GLA’69, GR’74, parent
Sepideh Khorasanizadeh, GR’95
John B. Kick, G’93
David B. Kieda, GR’89
Daniel P. Kiehart, C’73, GR’79
Robin J. Kietlinski, G’04, GR’08
Lewis B. Kilbourne, G’75, GR’77, parent
Wilson H. Kimnach, G’62, GR’71
Bonnie M. Kind, GR’67, parent
Curtis S. King, G’92, GR’99
Paul R. Kingsbury, GEN’02, GR’02
Ruth F. Kivitz, parent
Nancy G. Klavans, G’90
Richard A. Klavans, GR’89
Roberta S. Klein, G’75, GR’99
Doris M. Kling, GR’93
Dennis M. Klinman, M’80, GR’82
Mary K. Klippel, GFA’73, GCP’75
John M. Knapp, GR’73
Douglas M. Knawby, GR’96
Robin Knee, G’76, GR’83
Charles A. Knight, GR’64
Eon-Suk Ko, GR’02
Mary Breckenridge Kocher, G’73
Arcadia X. Kocybala, GR’78
Yolanda K. Kodrzycki, G’78, GR’84
Peter B. Koelle, G’84, GR’95
Tonja A. Koeppel, GR’73
Sudhir Kondisetty
Haruo Konishi, G’60
Jeffrey D. Kosterich, GR’83
Zlata Kovac, GR’64
Maria Kovacs, GR’71
Judith Fiorello Kovisars, GR’70
Karel Debra Kovnat, GED’81, GR’87
Ellen A. Kramarow, G’87, GR’92
George M. Kramer, G’55, GR’57, parent
Richard J. Kramer, GR’72
Kathy Maria Krause, G’88, GR’92
Patricia Leavey Krisch
Robert E. Krisch, C’56, GR’64
Corinne M. Krupp, G’86, GR’90
Lenore R. Kupperstein-Susman, CW’63, G’65, GR’79
John Wray Kurtz, G’70
Ina Ruth Kutz-Sarin Beck, G’95
Sylvia D. Kuzmak, G’79
Christine T. Kydd, GR’84
The late Claude W. La Salle II, GR’64
Gari Laguardia, GR’75
Krishna Lahiri, GR’79
Salvatore J. Lalama, GR’80
Lloyd F. Lampell, G’66
Shira Lander, GR’02
Beth Ann Lange, G’71
Gregg A. Lange
Harold D. Langley, G’51, GR’60
Elizabeth A. Lannon
Joseph A. Lannon, GR’66
Emma Jones Lapsansky, CW’68, G’69, GR’75
Erika Laquer, G’73, GR’79
Oliver J. Larmi, GR’71
Frank J. Lascala, GR’75
Diana M. Lauria, G’70
Faith W. Lavelle
G. A. Lavelle, GR’51
Ellen M. Lawler, GR’80
Nicole M. Leapley, G’00, GR’03
Lyman L. Leathers, G’54, GR’63
Hannah Leavitt, G’72
Cheryl M. Lee, GGS’02
Kui-Im Lee, GR’90
Ru-Ying Lee, GR’72, parent
William Lee, C’79, GR’89
Young-Suk Lee, GEN’92, GR’93
Robert F. Leeman, G’02, GR’05
Don R. Leet, GR’72
Edgar David Legaspi, G’86, WG’86
Nelson J. Leidner, Jr., G’71
George W. Leininger, C’70, G’74, GR’76
Giovanna F. Lerner, G’01, GR’05
Stephen D. Lerner, C’82, G’82, L’85, parent
Eileen Chu Lesher, G’52
Audrianne Blitz Levene, G’64, parent
Martin L. Levene, ME’54, GME’58, parent
Michael Levengood, GR’87
Gail Slayton Levin, GR’74
Katherine Levin, G’90, GR’95
Mark J. Levin, GR’74
Donald M. Levine, GR’58
Norman H. Levine, C’71, G’71
Chunmao Li, GR’95
Hui Li, GR’15
Weiye Li, GR’84
Xingde Li, GR’98
Bo Liang, GR’01
Bruce L. Libutti, GR’71
Anna Katz Lieblich, GR’73
Jeffrey M. Lieblich, M’72
Jeehyun Lim, GR’10
Youngshin Lim, GR’04
Ronald C. Limpus, G’97
Ruth H. Lindeborg, GR’94
Charles A. Lindquist, GR’69
Lynne I. Lipkind, G’96
Margaret Liu
Ni Liu
Xin Ru Liu, GR’85
Alan D. Lourie, GR’65, parent
Frank D. Love, C’91, G’04
Thomas E. Love, G’92, GR’94
Mary Lorette Lowe, GR’86
Derek I. Lowenstein, GR’69
Edward D. Lowry, G’69
Michael T. Lugo, GR’10
Violet M. Lutz, GR’06
Jingfei Ma, GR’91, parent
Suzanne P. Macaulay, GR’92
John J. Mack, C’79, G’79
Charles P. Mackin, G’87
Raphael John MacWilliams, G’53
H. Paul Madore, GR’73
Donald R. Makosky, GR’66
Donald J. Malone, GR’64
Meredith Malone, G’03, GR’06
David R. Mann, G’08, GR’11
Arnold F. Marcantonio, GR’61
James Margolis
Susan Marks, GR’03
Barbara S. Marshall, GED’73
James L. Marshall, G’64
Philip R. Marshall, GR’69
Raleigh Martin, GR’13
Timothy P. Martin, G’77, GR’81, parent
Michael Joseph Martino, G’92
James C. Marvel, G’66
Charles J. Marzzacco, GR’68
Holman C. Massey, Jr., GR’95
Anita M. Mastroieni, GGS’99, GRD’10
Judith Weisz Matasar, G’70
Kenneth W. Matasar, RES’72
Michael K. Matthews, Jr., GR’76
Robert R. Matzke, Jr., WG’69
Martine Roland Matzke, G’68
Henry S. Maurer, Jr., G’72
Peter G. Maurer, GR’80
Scott Christian Mayer, GR’94
Jane Farr Mayfield, G’54, parent
John A. McCauley, GR’96
Michael J. McCord, G’84
Craig M. McDaniel, W’70
Vince A. McDermott, G’94
Michael B. McDonald, GR’78
Thomas A. McGahagan, GR’76
Jon D. McGinnis, G’94, GR’00
Anne Catherine McGrath, G’90
Christopher Michael McHugh, G’87, GR’90
Thomas McKay III
Dianne Mills McKay, G’70
Ruth Blumenfeld McKay, GR’65
Michael J. McKelvey, G’78, GR’80
Margaret M. McKenna, GR’81
Mary Louise McKnight, G’89
Patricia M. McManus, CW’74, GED’74, V’80, GR’83
Christopher C. Mead, G’78, GR’86
Karen E. Meadow, CW’61
Norman D. Meadow, C’59, GR’67
Leslie B. Mechanic, GR’75
Denis Mercier, GR’84
Marc Stewart Merlin, G’81
Clemence Ravacon Mershon, G’70
Marybeth Meszaros, GR’87
Scott D. Metzler, GR’96
Ralph C. Meyer, GR’69
Mary Ann D. Meyers, GR’76, parent
Donald B. Miles, GR’85
David S. Miller, C’80, G’81, RES’92
Deborah H. Miller, WG’75, GR’79
Ernest C. Miller, G’49
Frederick Lee Miller, G’95
Judith Beinstein Miller, CW’64, GR’72
Lisa Friedman Miller, G’91, GR’94
Richard A. Miller, GR’61
William R. Miller, GR’74
Frederick V. Mills, Sr., GR’67
Gail Minault, G’66, GR’72
Viorel M. Minda, GR’80, parent
Richard R. Miselis, GR’73, V’73
Bruce Marshall Mizrach, GR’87
Yi Mo, GR’00
Peter V. Moak, GR’70
Ingrid M. Moe, GR’96
Katherine L. Molnar-Kimber, GR’80
Maribel Waldo Molyneaux, GR’88
Robert Mihran Mooradian, GR’89
R. Peter Mooz, GR’70
James W. Morentz, Jr., G’72, GR’76, parent
Michael David Morris, GR’03
John H. Morrow, Jr., GR’71
Elise E. Morse-Gagne, GR’03
The late Robert L. Mortenson, C’59, GR’64
The late Ruth Y. Mortenson, ED’60, G’61
Iris Jill Moscovitch, GR’75
Morris Moscovitch, GR’72
Albert A. Moyer, G’60
Pradip Kumar Muhuri, G’86, GR’91
James M. Murnik, G’62
Laura Kaplan Murray, GR’85
Grace Freed Muscarella, CW’50, GR’58, parent
Oscar White Muscarella, GR’65, parent
Ann V. Myers, G’67, GR’74
Cynthia Bergman Myers
Ronald E. Myers, GRS’83, GR’89
Laura L. Nagle, G’00, GR’01
Letitia Rose Naigles, G’84, GR’88
Savita P. Nair, GR’01
Farzaneh Najafi, GR’14
The late Kahandas N. Nandola, WG’62, GR’70
Edward P. H. Nash, G’91, WG’91
Margaret A. Nasta, GR’71
Robert S. Natalini, L’86, GR’04
Susan L. Natalini
Paul M. Nealen, GR’00
John W. Nebgen, GR’60
John W. Nemec, GR’05
Bruce Edwin Nevin, CGS’68, G’70, GR’98
Kathleen D. Nicholson, GR’77
Peter C. Nicholson, GR’73
C. E. Adrian Noad, GRW’73
Rita Diane Nolan, GR’65
Kathryn K. Norris, G’77
Brett Alan Norwood, GR’02
Robert Andrew Norwood, GR’88
David E. Oberlin, G’50
Andrew S. Obus, GR’09
Martin T. O’Connell, GR’75
Anahis Odabashian, G’69
John L. O’Donoghue, V’70, GR’79
Paul Michael Olk, G’87, GRW’91
John A. O’Malley, GR’63
Barbara O’Neill, G’93
Francis Onyango, GR’07
Lada T. Onyshkevych, C’89, G’92, GR’98
Cesar A. Orosco, G’00, GR’05
Carolyn Cederleaf Orthner, GR’73
Kazem Oryani, GFA’87, GR’87
Mitsuru Ota, G’90, GR’91
Michael A. O’Toole, C’72, G’78
Philip W. Ott, GR’68
Serdar Ozkan, G’07, GR’11
Marie G. Palazzo, G’63
William H. Panning, GR’74
Achilles J. Pappano, GR’66
Thyagaraja Parasaran, GR’62
George N. Paraskevopoulos, GR’71, parent
Kenneth W. Parker, GR’83
Sam H. Parker, GR’72
Brenda L. Parry
Robert T. Parry, GR’67
Claudia C. Parvanta, C’77, G’80, GR’86
Amir Pasic, GR’95
Nancy L. Passalacqua, G’83
Lee J. Passarella, G’85, GR’86
Eric S. Pasternack, GR’78
Robert G. Patterson, GR’94
Randee Barbara Pavalow, C’76, G’76
John E. Pawlowski, GR’93
Frederick R. Peiffer, GR’79
Karen Spitulnik Peiffer, G’72, GR’94
Catherine J. Pelczar, CW’72, G’73, parent
Xiaoyu Peng, GR’11
Leialoha Apo Perkins, GR’78
Cherng-Tiao Perng, GEN’03, GR’05
Rosanna Perotti, GR’89
Bruce Millard Perry, GR’95
Andrian L. Pervazov, GR’95
Nils G. Peterson, Jr., G’76
Douglas E. Peterson, D’72, GD’76, GR’76
Philip H. Pfatteicher, GR’66
Susan U. Philips, GR’74
Barbara R. Phillips, GR’79
Geraldine M. Phipps, ED’60, GR’71
Frank J. Picciano, G’95
George R. Pitts, GR’77
David J. Pivar, GR’65
Walter A. Placek, Jr., GR’85
Barbara Swantkowski Placek
Patricia Schweingruber Platt, GED’66
Thomas W. Platt, GR’66
Karsten Pohl, GR’97
Michael F. Polgar, GR’95
Sidney Pollack, GR’70
Yulia Poltorak, G’92, GR’96
Walter S. Poole, GR’68
Alicia Pousada, G’78, GR’84
Henry E. Prescott, GR’66
Geoffrey L. Price, GR’81
Jerold H. Price, GR’75
Richard G. Priest, GR’72
Ronald Michael Pross, D’74, parent
Susan Hymes Pross, GR’75, parent
David E. Purdy, GR’82
Randolph Pyle, G’67
Jining Qi, GR’95, parent
Zhenchao Qian, G’92, GR’94
Vincenzo Quadrini, G’94, GR’96
Thomas E. Quay, L’63
Clifton P. Quinn, GR’74, parent
Mira Rabin
Michael A. Rackover, G’95
Margaret E. Ramsey, G’63
Ellen S. Rank, G’81
Lynne Cohen Ransdell, CW’74, G’77
Kamakshi Rao, G’94
Michael Louis Raposa, GR’87, parent
Agnes M. Rash, GR’74
Edyce Solomon Rau, CW’75, G’75
Catherine M. Raué, GR’09
Paul Charles Raver, Jr., WG’00, G’01
Karen A. Ravin, G’92
David D. Raycroft, G’57
Carole Bennett Regan, GR’72, parent
Julie M. Reich, GR’68
Everton Reid
G. Michael Reimer, GR’72
Sharon Lee Reimer, CW’70, GED’71
William W. Reinhardt, G’84
Peter Reiss, G’74
Mary E. Reuder, GR’51, parent
William L. Rice, GR’68
Gail Norton Richter, CW’66
Suzanna L. Richter, C’02, GR’06
Joseph William Ricigliano, GR’89
James C. Riordan, G’56
Gladys M. Rivera, GR’77
Albert A. Rizzo, parent
Susan Mainwaring Roberts, CW’72, G’76, parent
Jean Ellis Robertson, CW’71, G’73, GR’83
John F. Robertson, GR’81
Franklin L. Robinson, GR’76
Kenneth M. Roemer, G’68, GR’71
Diane L. Roland, G’57
Romualdo A. Roldan, GR’78
Jan E. Rood-Ojalvo, L’82
Steven I. Rood-Ojalvo, G’75, GEE’77
Clayton S. Rose, G’05, GR’07
Patricia L. Rose, G’75
Charles E. Rosenberg, HOM’66, faculty
Michael Rosenberg, G’78, GR’88
Rona D. Rosenberg, GED’90, GRD’08
Diana S. Rosenstein, G’81, GR’92
Brian A. Rosenwald, C’06
Bryon A. Rosner, GR’80
George A. Ross, G’71
Thomas W. Ross, GR’81
Anthony L. Rostain, G’85, FEL’87, parent, faculty
Martha T. Roth, GR’79
Paul Rowe, GR’09
Alan M. Rubin, GME’67, GR’71
Laura Shiskin Rubin, GR’73
Marc Rubin, GR’77
Rita G. Rubin, G’69
Robert A. Rubin, GR’71
Christopher B. Ruff, GR’81
Bruce Anthony Ruggeri, GR’89
Edward E. Russell, L’57
Ruth R. Russell, G’86
Leonard E. Russo, GEE’69, parent
Mary E. Ruwell, G’76, GR’89
Maria del Pilar Ryan, G’97, GR’03
Chiana Malia Saderson, GR’00
Tagi Sagafi-Nejad, G’71, GR’79
Diomedes Saldana Greco, GR’16
Barbara Slaymaker Sale, CW’70
J. Russell Sale, GR’76
G. Kenneth Sams, GR’71
Diane Zubrow Sand, G’68, GR’72, parent
Michael A. Sand, C’63, L’66, parent
Margaretta Bushnell Sander, G’80
Marian Sandmaier, CW’71
Harald M. Sandstrom, GR’75
Betty R. Sapir, GR’77
Andrew Savicky, GED’78, GR’80
Alia Sayegh, GED’65, GR’74, parent
Dorothy T. Scanlon, CW’48, G’49
Hollis Scarborough
Jeffrey Scarborough, G’02, GR’05
James R. Schaeffer, GR’59
Carol Ann Scheppard, GR’97
Ernest W. Scherzer, G’60
Patricia Schiaffini-Vedani, GR’02
Corinna Schlombs, G’04, GR’10
Albert J. Schmidt, GR’53
Kathryn J. Schmidt
Jerome E. Schnee, GR’70
Christian K. H. Schneider, G’74
Diane Margaret Schneider, GR’87
Regina Mullahy Schneider, parent
Robert C. Schneider, L’79, WG’79, parent
Gail Schroeder Schnell, G’68
Jeff Stuart Schoenwald, GR’73
Ernest J. Schreiber, G’71
Sally P. Schreiber, G’80
Elias Schwartz, RES’68, CGS’04, parent
Esta R. Schwartz, G’69, parent
Mark A. Schwartz, GR’78, parent
Sharon Schwarze, GR’76
William W. Schwarze, L’68
Alena Sehnal, G’78
Michael Seibert, G’67, GR’71
Mark F. Sejnowski, G’76
Leonora D. Sensinger, G’69
Laura J. Seybold, G’96
Vicki L. Seyfert-Margolis, GR’90
Barry Lawrence Shank, G’87, GR’91
Dawei Shao, parent
Hsi-Ping Shao, GR’76
Anita Rae Shapiro, L’65
Marjorie Shapiro, GR’87
Mark H. Shapiro, G’63, GR’66
Robin M. Shapiro
Marilyn J. Shatz, CGS’71, G’73, GR’75
Julia Louise Shear, GR’01
Helen E. Sheehan, G’75, GR’83
Betty Jane Shelton, GR’85
Allen G. Shepherd III, GR’65
Xiangdong Shi, GR’92
Steven L. Shore, C’63, G’63, parent
Alexander C. Short, G’68
George J. Shotzbarger, G’75, L’78
Patricia W. Shotzbarger, C’81
Milind Mukund Shrikhande, G’90, GRW’91
Seema Shrikhande, ASC’89
Paolo Siconolfi, G’83, GR’87
Moinuddin Shahid Siddiqi, GR’76, parent
Leonard J. Silver, G’57
Paul L. Silver, GR’64
Tobianne Simmons, GR’70
Robert L. Simon, GR’69
Kenneth D. Singer, GR’81, parent
Aloysius Siow, C’76
Daniel A. Sipe, C’70, GR’81
Christine W. Sizemore, G’68, GR’72
Jonathan B. Skinner, G’79
Gail B. Slap, CW’73, M’77, RES’80, FEL’83, G’83, faculty
Sarah Carlyle Dublin Slenczka, G’65
Kathryn E. Slott, CW’70, G’72, GR’80
Betty J. Slowinski, GR’79, parent
Julian Slowinski
Judy Worley Small, G’66
Bruce Frederic Smith, V’88, GR’93
Diane E. Smith, GR’68
Michael Smith, GR’08
Charles T. Snowdon, GR’68
Robert S. Snyder, G’83
Noah M. Snyder-Mackler, C’07, GR’12
Marvin Moshe Z. Sokol, GR’80
Susan Goldberg Solomon, G’69, GFA’87, GR’97
Sharon Cohen Soltzberg, G’66
Ker-Jar Song, GR’89
Lingfeng Song, GR’91
Young-Dahl Song, GR’67, parent
Ronald H. Southerland, GR’70
John R. Sowa, GR’64
Judith Speiller, G’60
Kathleen Moretto Spencer, CW’66, G’77
Robert D. Spooner, WG’71, GR’73
Grace Marmor Spruch, G’49
Martin F. Stankard, ME’63, WG’65, GR’69
Carol S. Starrels, GR’73
Michael E. Starrels
Nancy T. Steere-Yacher, G’60
Clarence B. Steinberg, GR’69
David Steinmuller, GR’61
Charles J. Stempler, C’80, G’80
George S. F. Stephans, C’76, GR’82
Elliot M. Stern, GR’88
Myron F. Steves, Jr., G’69
William H. Stiebing, Jr., GR’70
David L. Stocum, GR’68
Don C. Stone, GEE’67, GR’85
Kenneth R. Strahs, GR’75, parent
Anne Marie Stratos, G’84
Jay Bradley Straus, GR’94
Bertram L. Strieb, C’59, G’61, parent
Lynne Yermanock Strieb, CW’61, parent
Caroline M. Stuckert, GR’85
Stephen P. Stuempfle, GR’90
Yan Sun, GR’91
Andrew G. Suozzo, Jr., GR’73
Clarissa S. Surek-Clark, C’97, G’98, parent
Theresa P. Suriano, GR’98
Robert G. Sutterley, G’96, G’00
Scott T. Swank, G’66, GR’70
George A. Swartz, GR’58
Muriel Swartz
John William Sweet, Jr., GR’89
Harvey A. Sweetbaum, GR’60
Robert H. Swendsen, GR’71
Maria A. J. Swiecicka-Ziemianek, GR’71
Lorne N. Switzer, W’76, GR’82
Harunori Takeda, GR’78
Elizabeth P. Talbott, G’76, GR’80
The late Vernon C. Tancil, G’53
Joyce Wai Har Tang, GR’91
Joseph Tatta, G’57
Carol Maree Taylor, GR’93
Laurel L. Taylor, GR’00
M. Kathryn Taylor, G’75
Thomas A. Tedesco, GR’69
John George Terino, C’86, G’91, GR’01, parent
Susan Fitzgerald Terino, C’86
Sally C. Thebaud, G’59
Mark E. Thistlethwaite, GR’77
Dwight R. Thomas, GR’78
Ralph B. Thomas, G’65, GR’71
Ralph R. Thornton, GR’66
Melissa Buck Tice, GR’88
Janet A. Tighe, G’77, GR’83, parent
George J. Titus, WG’74, GR’77
Charles Toll, CGS’03
Diane Apfelbaugm Toll, CGS’79, G’79, CGS’01, parent
Mark J. Tollin, G’76
Stephanie S. Toothman, GR’77
Michael Toth
Mendel I. Trachtman, GR’61, parent
Eric Trager, GR’13
Jay C. Treat, GR’96
Kimberly Dawn Tremblay, GR’98
Rocco P. Triolo, G’56, GR’59
John Trout, Jr., GR’85
Charlene Z. Truex, G’94, GED’99, G’04
Fannie M. Tseng, GR’00
Sze Kai J. Tsui, GR’75, parent
Kechuan Tu, GR’95
Craig L. Tucker, G’99
Robert S. Turner, GRP’77, GR’83
Joseph G. Turow, C’72, ASC’73, GR’76, parent
Joseph V. Urenovitch, C’59, GR’63
Petr Valenta, GR’10
Linda A. Valleroy, G’78, GR’87
Douglas P. Vallette, G’96, GR’97
Rolf Valtin, G’50
Lawrence F. Van Horn, G’66
The late Mary E. Van Newkirk, G’41
Victoria C. Vanni, G’88
Thomas Clark Veatch, GR’91
Jack S. Ventura, G’65
Stephanie Leavitt Ventura, G’65
Julia Miller Vick, G’84
Luis M. Villaronga, G’73
Anaradasa Virasinha, GR’75
Henry Alexander Virgilio, G’70
Marie Angela Vitulli, GR’76
Steven Vose, GR’13
Melinda Jane Wagner, GR’86
Michael Waldman, GR’82
Kerry Wallach, GR’11
Royce E. Walters, GR’74
Andrew Joshua Wand, GR’84, parent, faculty
I.-Uen Wang, G’96, GR’98
Limin Wang, GR’98
Wei Wang, G’00, GR’04, GR’05
Youxiang E. Wang
Charles H. Wardlaw, CHE’75, parent
Beth L. Warms
Tom M. Warms, GR’88
Khizar Wasti, GR’76
Susan P. Weaver, CW’66, G’70
William R. Webber, G’51
Kevin A. Weeks, G’83
Mingli Wei, GR’96
Jo Ann Weiner, GR’81
David B. Weinstein, GR’70
Elsa Cohen Weinstein, GR’71
E. Roy Weintraub, GR’69
Stephen E. Weiss, G’80, GR’85
Lenore Chava Weissler, GR’82
Charles R. Wells, G’67
Fred R. Wentzel, G’59
Richard D. Werbeck, GR’73
Justin J. Wert, G’01, GR’05
Gerald T. West, GR’73
Margaret Elizabeth Westermaier, G’67
Marcia J. Wexberg, L’79, parent
Charles E. Wheeler, C’63, GR’74
Jean M. White, GFA’69
Patricia Taylor White, G’94, GR’98
Richard L. White, GR’77
Sammis B. White, GCP’67, GR’71
Thomas Irving Whitman, GR’92
Margaret Michael Whittaker, G’64, parent
Joanna Gronkiewicz Wieckowski, CW’66, G’70
Mary Watkins Wilde, GR’87
Margaret P. Wilder, GR’80
George J. Willauer, GR’65
Daniel Goodwin Williams, G’67, GR’80
John C. Williams, G’69, GR’74
Robin Brentwood Williams, G’90, GR’93
Kenneth C. Willig, GR’75, L’80, parent
Rosette Friedman Willig, GR’78, parent
Sarah Andersen Willig, GR’88
Lauren Willis, G’07, GR’13
Grace Geoghegan Wilson, G’73, GR’80
Joan Warner Wilson, G’70
Steven F. Windmueller, GR’73
David H. Wing, G’62
Joan Dowell Winship, G’70
Margaret E. Winters, GR’75
Roberta L. Winters, GRD’80
Thomas D. Winters, G’77, GR’86
Allan Wissner, GR’71, parent
Todd E. Woerner, GR’84
Sonia Becker Woldow, CGS’71, G’80, GED’80
George D. Wolf, GR’64
Jean Kessler Wolf, GFA’93, parent
Dorothy W. Wolfe, GR’66
Edward L. Wolfe, C’54, GR’68
John R. Wolfe, GR’79
Lenora Poden Wolfgang, CW’56, G’65, GR’73, parent
Eleanor W. Wright
Ruth C. Wright
Joseph W. Wu, GR’72, parent
Julian M. Wuerth, GR’00
David Xingfa Xie, GR’94
Bing Xue, GR’99, parent
Samuel P. Yamin, G’61, GR’66
Chao Yang, GEN’96, GR’99
Jidong Yang, GR’00, parent
Junhua Yao, G’02
Elsie Lankford Yeates, G’46
Helen L. Yeh, GR’76, parent
James T. C. Yeh, GR’75, parent
David N. Yetter, GR’84
Glenn E. Yocum, GR’76
Elizabeth G. Yoder, G’69
Perry B. Yoder, GR’70
Karen P. York, GR’91
Thomas L. York, GR’85
Eui Young Yu, GR’69
Xiaoshun Yu, parent
Zhiming Yu, GR’00
Ning Yue, GR’94
Pedro H. Yue, WG’05
Peng Yue, GR’15
Laura L. Zaika, GR’64
Paul J. Zak, GR’94
Ommehani Zamani Khamiri, GR’71, parent
Carlos R. Zapata, GR’86
Leah Ghitter Zarge, G’58, parent
Anne Miller Zartarian, CW’68, G’69
Steven M. Zdatny, GR’82
Adam Zeff, GR’99
Alexander Zemtsov, G’82
Hui Zhang, GR’99
Huixi Zhang, GR’16
Na Zhang, GR’15
Hong Zhao, parent
Wei Zhou, GR’16
Shitong Zhu, GR’97
Wenyu Zhu, GR’03
Susan Zimicki, G’98, GR’98
Robert E. Zipkin, GR’84
Minna Pearl Ziskind, G’97, GR’01
Marie Francia Zuckerman, GR’70
Charles G. Zug III, GR’68, parent